Kapoenenleiding

Heike Mazereel

Vrijmoedige Caracara

heike.mazereel@hotmail.com / 0491 36 62 32

Vital Seys

Slagvaardige Houtduif

vital.seys@gmail.com / 0475 23 58 41

Yanis Glinatsi

Onbevreesde Kwikstaart

yanis.glinatsi26@gmail.com / 0497 74 70 89

Tristan Vermeersch

Gemoedelijke Spitsvogel

vermeersch.tristan@gmail.com / 0472 29 74 89

Lukas Denolf

Ondeugende Orang-oetang

lukas.denolf@gmail.com / 0496 82 95 33

Please reload

Welpenleiding

Louise Bryon

Charmante Spreeuw

bryon.louise@gmail.com

Joran Verhulst

Admirabele Sifaka 

joran1.verhulst@hotmail.com / 0468 32 34 06

Nore Vermandere

Hartstochtelijk Hert

nove@hotmail.be / 0484656848

Felix Wallays

Toegewijde Ara

felix.wallays@gmail.com / 0472 01 14 13

Olivier Maieur

Guitige Chinchilla

oliviermaieur01@gmail.com / 0478 08 12 50

Please reload

Jongverkennerleiding

Niels Vanhoutte

Joviale Golden retriever

nielsvanhoutte@outlook.com / 0468 19 18 27

Viktor Vandenberghe

Imposante Palmtortel

viktorvandenberghe86@icloud.com / 0495.70.39.13

Berend De Vestele

Dappere Sneeuwstormvogel

berend.devestele@gmail.com / +32 488 88 81 81

Janne De Vestele

Levenslustige Kaketoe

janne.devestele@gmail.com / 0485.30.11.23

Please reload

Verkennerleiding

Pierre Vansteenkiste

Zelfredzame Kookabura

pierre.vansteenkiste@ugent.be / 0478.81.42.73

Franne Vandeputte

Dappere Griend

Frannevandeputte@gmail.com / 0479.78.57.98

Jaron Dewitte

Ondernemende Steppelemming

jaron.dewitte@telenet.be / 0473.26.13.53

Clara Declercq

Gelukszalige Dolfijn

clara-declercq@hotmail.com / 0489252739

Please reload

Jin

Helaas geen Jins dit jaar, next year at it againnnnn

18 leiders

118 leden

15 landen bezocht

43jaar

206 oudleiders

websitebezoekers

Scouts 'De Vlaschaard' Lauwe

Since 1977

©  Scouts De Vlaschaard Lauwe

2021- Jaron Dewitte